Caritas biskupije Banja Luka objavio javni natječaj za prijem djelatnika / djelatnice
Biskupska konferencija

Caritas biskupije Banja Luka – Dom za starije osobe, objavljuje javni natječaj za prijem djelatnika – djelatnice:

  • Socijalni radnik – socijalna radnica – 1 izvršitelj – na osnovu Ugovora o radu

Opis posla:

  • prihvat i upoznavanje korisnika Doma za starije osobe s novom sredinom,
  • pomoć pri uključivanju, praćenje razdoblja adaptacije
  • pomoć pri rješavanju konfliktnih i drugih kriznih situacija,
  • suradnja s obitelji korisnika, savjetodavni rad i podrška korisniku i članovima obitelji,
  • organiziranje i suradnja u organiziranju aktivnog provođenja vremena korisnika,
  • prikupljanje dokumentacije vezane za prijam,
  • vođenje evidencije i davanje izvješća o korisnicima
  • Suradnja s nadležnim državnim instuticijama, služama i drugim sličnim ustanovama
  • Podrška i savjetovanje Upravi Doma
  • Podrška Upravi Doma u vezi tumačenja pravilnika i zakona
  • Podrška prilikom inspekcijskog nadzora

Uvjeti:

  • VSS, diplomirani socijalni radnik/radnica
  • Položen državni ispit
  • Minimalno jedna (1) godina rada u struci
  • Položen vozački ispit “B” kategorije s vozačkim iskustvom od najmanje tri (3) godine

Potrebna dokumentacija za prijavu:

  • Originalna ili ovjerena kopija diplome
  • Originalna ili ovjerena kopija državnog ispita
  • Potvrda od poslodavca o radu u struci
  • Kopija vozačke dozvole

Prilikom potpisivanja ugovora o radu potrebno će biti dostaviti:

  • Uvjerenje o nekažnjavanju izdato od nadležnog tijela;
  • Osobnu deklaraciju koja je sastavni dio ovog natječaja

Način prijave:

Dokumentaciju u elektronskoj formi treba poslati na e-mail adresu: [email protected] ili putem pošte na adresu: Caritas biskupije Banja Luka, Kralja Petra I. Karađorđevića 125, 78000 Banja Luka. Prijave s nepotpunom dokumentacijom ili prijave pristigle putem faksa neće se uzimati u obzir.

Rok za podnošenje potrebne dokumentacije je 15.10.2024. godine do 15:00 sati. Prijave nakon isteka roka neće se razmatrati.  (kta/biskupija-banjaluka.org)

Hvaljen Isus i Marija 👋
Drago nam je što Vas vidimo!

Pretplatite se na naš bilten s vijestima!

Ne šaljemo neželjenu poštu!

Povezani članci

Objavljena ‘Nova crkvena pjesmarica’ u izdanju Kršćanske sadašnjosti

Katoličke vijesti

Bijelo Polje: Proslava sestarski jubileja

Neum: Biskup Palić posvetio crkvu Svetog Nikole